Jdi na menu | Jdi na obsah | Návštěvní kniha

Můj profil

Vážení a milí návštěvníci těchto stránek, s pocitem velké ztráty vám musím sdělit, že můj úžasný manžel, pan František Libica, 14.7.2014 nečekaně zemřel. Byl velmi vzácným člověkem, moudrým, ochoten vám vždy pomoci s vašimi problémy a starostmi. Nevkládejte, prosím, na tyto stránky již žádné dotazy do Poradny...nebyly by již zodpovězeny. Budu však ráda, pokud se na tyto stránky podíváte a s úctou a pokorou vždy vzpomenete na Čaroděje Fallcona.

Vítejte na stránkách ČARODĚJE FALLCONA - Čaroděje z  Říše FANTAZIE a léčivých energií, energií lásky a pomoci....a tak tedy, pokud máte opravdu zájem, rád Vám pomohu, stačí zavolat : 604511314, nebo poslat email : carodejfallcon@centrum.cz. Jsem jeden z mála biotroniků v této republice a snad jediný, kdo kombinuje biotroniku s psychoterapií. Jsem pokračovatelem a žákem takových osobností české psychotroniky a alternativní medicíny, jakými byli a jsou Ing. Drbal, Ing. Žert a MUDr. Bradna.

 Vážení a milí, vítám Vás srdečně na mých soukromých webových stránkách, které vznikaly a dále se tvoří tak, jak můj život šel a  jde,.. někdy za pomoci mých přátel, ale především pro radost moji, ale také pro radost každého, koho zaujmou, obohatí, anebo především, komu pomohou. Jsem sice čaroděj,mág a někdy kněz, prostě léčitel a terapeut skoro s 20-ti letou praxí, kterého by asi ve středověku upálili pro jeho nadání a pro mimosmyslová vnímání, nic méně jsem ale také jinak člověk jako Vy, z masa a kostí, který stejně jako Vy, se životem třískal se stejnými problémy a prožíval totéž, jako Vy ,... a klidně si přiznám, že jsem v tomto životě udělal spoustu chyb a kopanců a přitom mám pocit, že to všechno mělo svůj význam,...  ale co si budeme povídat,.... dnes jsem šťastný a spokojený

Tak především, živím se jako Vy, ráno vstávám na 6 hodin do práce, takže na složenky si vydělávám poctivou prací, takže nejsem závislý na počtu klientů, ale je pro mne podstatná kvalita,.. tedy výsledek terapie. Ale potom jsou věci, které jsou silnější než já ,....je to moje posedlost pomáhat lidem, poslání v tomto životě a tím je oblast  léčitelství - alternativní medicína a specializace v oborech léčitel, psychotronik, biotronik a psychoterapeut.

V současné době se mi na základě mých dlouholetých zkušeností osvědčilo v oblasti léčitelství, kde pracuji souběžně jako diagnostik a terapeut, praktikovat kombinaci těchto dvou způsobů a metod léčení:

 • Biotronika ? diagnostika a léčení fyzionomických problémů - diagnostika a léčení bloků, poruch a nemocí prostřednictvím energií, harmonizace čaker, meridiánů a energetické masáže
 • Regresní psychoterapie ? očista duše, programy rozvoje osobnosti, léčení duchovních příčin nemocí a duševních poruch na základě jejichž vyhodnocení praktikuji tyto techniky:
  • hlubinná abreaktivní psychoterapie ? nemoci a traumata projevující se fyzicky na těle ? bolest, znásilnění, atd.
  • prenatální technika ? řešení traumat, pocitů a modelů chování, které nám komplikují život
  • technika dětství - řešení problémů, které mají svůj původ v dětství - vztahy s rodiči, dospívání, "vyletění z hnízda" - osamostatnění se
  • vztahová technika ? řešení problémů ve vztazích ? a to nejen s lidmi a ostatními uvědomělými entitami, ale i ve vztazích s věcmi, událostmi a jevy, které nám v životě způsobují problémy
  • archetypální vztahová technika - řešení problémů ve vztazích, souvisejících s archetypy, principy a komplexy, kterými sobě i okolí zrcadlově ubližujeme
  • technika psychoplantace - dokáže nastolit rovnováhu v organismu fyzického těla  po odoperování orgánu, anebo části těla  na úrovni psychiky
  • channeling a technika práce na dálku ? léčení onemocnění, traumat a strachů souvisejících s návštěvami ze záhrobí, anebo s přivtělenými a zbloudilými dušemi, anebo terapeutická komunikace s jinými entitami, které se uvědomují a mohou nám působit problémy

Jako doplňkovou a podpůrnou metodu v rámci léčitelství používám techniku numerologie, v rámci které zpracovávám numerologické rozbory osobnosti a výklad vztahového tarotu.

Pro radost svoji i ostatních, kteří mají rádi moje umělecká díla, se seberealizuji i v oblasti biotronická dřevořezba jako dřevořezbář - woodcarving. Na těchto stránkách máte možnost shlédnout i galerii mých prací, které také mimo jiné prostřednictvím energií léčí, v záložce dřevořezby.

V oblasti zdravého bydlení za účelem zjišťování příčin onemocnění a dále v souvislosti s návrhy opatření na zlepšení zjištěného stavu dráždivého prostředí odborně pracuji i v těchto oblastech:

 • Radiestézie a biodetekce ? jedná se tzv. proutkaření, kterým zjišťuji a vyhodnocuji geopatogenní zóny a jiná dráždivá fyzikální pole. V tomto oboru řeším mimo jiné zakládání a posuzování staveb, dispozice bytů, místností a kanceláří.
 • Feng Šuej ? v rámci tohoto učení navrhuji opatření ke zlepšení životního prostředí v místnostech v souvislosti s účelem jejich využívání.

Souběžně s léčitelskou praxí se dále zabývám výzkumem přírodních a ostatních fenoménů, které mají léčivé schopnosti:

 • Crop Circles ? jedná se o tzv. kruhy v obilí, kde se zabývám výzkumem energií a možnostmi léčení v těchto obrazcích
 • Léčivé vody a Mariánské studánky ? jedná se o výzkum vody energetizované a vody obsahující informaci
 • Místa Svatá a Klatá ? místa označovaná jako léčivá, anebo prokletá
 • Pyramidální energie ? pyramida a její využití k harmonizaci energiemi a především k léčení

V rámci těchto činností se souběžně věnuji i výzkumu a záhadám v oblasti paranormální jevy a záhady jako záhadolog. Jedná se hlavně o problematiku UFO, mimozemské civilizace a blízká setkání a dále o zajímavé přírodní jevy a úkazy.

V případě, že budete mít zájem o realizaci mých přednášek, anebo o setkání na některé z mých přednášek, informace o mém programu najdete v záložce veřejná prezentace. Ostatní informace pro osobní kontakt jsou uvedeny v záložce kontakt.

Dále v případě Vašeho zájmu je Vám v rámci mých stránek k dispozici veřejná léčitelská poradna, kde na základě své terapeutické praxe a zkušeností odpovídám v rámci svých časových možností na Vaše dotazy.

A pokud Vás mé stránky zaujaly, je zde pro Vás připravena i návštěvní kniha. Ta slouží jako prostor pro Vaše podněty, náměty a připomínky k mým webovým stránkám, které mi slouží jako inspirace a zároveň jako zpětná vazba.

Za čas a zájem, který věnujete po prohlédnutí mých stránek zápisu do návštěvní knihy Vám předem děkuji.

 

TOTO MÉ POSLÁNÍ NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO S PODNIKATELSKOU ČINNOSTÍ !

Kopírování textů a fotografií na tomto webu  bez mého předchozího souhlasu považuji za neetické porušování autorských práv.

 


Blackmores Night - Diamonds And Rust mp3 ke stažení zdarma
vytvořit vlastní přehrávač

Fotogalerie - Můj profil

Mám rád život a nechtěl bych ho prožít marně,.... mám rád život a všechno, co k němu patří,.. miluji a potřebuji k životu krásu, lásku, květiny, radost, přátele, hudbu a zpívání a dobré červené vínečko. Tak vítejte v mé galerii, která se mění tak, jak ten svůj život prožívám a naplňuji,.. a protože jsem v květnu 2010 oslavil kulatiny, celých 50 let života a současně půlkulatiny,.. 25 let poctivého vstávání a makání v práci, tak Vám tu dnes při té příležitosti přidávám do mé osobní fotogalerie aktuální fotečky ...

Aktuální foto 14.2.2011 z natáčení VšechnopártyNatáčení Všechnopárty a setkání s Karlem Šípem v Divadle Semafor v Praze 14.2.2011 byla nezapomenutelná událost v mém životě.Když si báááječnou ženskou,.. moje úžasná žena Peťulka S mojí PeŤulkou 14.2.2011 před natáčením Všechnopárty v mém rodném městě a na místech, kde jsem nebyl 25 let,.. tak mi tu trošku nostalgie odpusťte,...Se Spejblem a HurvínkemPraha, Karlův most 14.2.2011Dne 17.6.2011 jsme si s Peťulkou řekli své ANO, na společné cestě životemNa oslavě s přáteli z údržby 2011Když v Mutěnicích zraje víííííno,.. 2011Ve sklípku v Mutěnicích, když je vínko lahodné,.. 2011Pozdrav z Mutěnic ode mne a mojí ženy Peťulky,.. 2011

Napsal FallconFallcon - Upraveno dne 2014-07-17 22:08:35 (počet zobrazení 153476x)